Eryamanda İkinci El Eşya Alanlar

Eryamanda İkinci El Eşya Alanlar

Ankara Eryaman İkinci El Eşya Alan Yer

Eryaman ilçesininden ve  çevresinden ikinci el eşyalarınızı piyasa değerinden daha yüksek fiyatlara alıyoruz. Eryaman ikinci el eşya alanlar denildiği zaman firmamız, Eryaman semtinin her sokağına etabına hizmet getirmiş bir firmayız. ikinci el ve Sıfır eşyalarınızı, mobilyalarınızı beyaz eşyalarınızı ve ofis mobilyalarınızı ve elektronik eşyalarınızı satabileceğiniz bir Ankara firmasıyız. İsterseniz arayarak yada whatsappla bize ulaşabilir 2. el eşyalarınız için fiyat teklifi alabilir en yüksek fiyat garantisi ile bize satabilirsiniz. Whatsapptan bize satacağınız sıfır yada ikinci el olan eşyalarınızın detaylı bir kaç adet resimlerini gönderin size hemen en doğru fiyatı verelim. Satmak istediğiniz her bir ikinci el ve spot sıfır eşyanız için tek tek fiyatta verebiliriz, böylece size en uygun fiyatı seçmiş olursunuz. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı komple olarak ister tamamını istersenizde parça parça bir kısmını bize satarak ekonominize katkı sağlayabilir yeni alacağınız ürünleriniz için gelir elde edenilirsiniz. Eryaman ikinci el eşya alan yer için 0 532 411 10 13 numaramızdan hemen Emre Spot’u arayı.

0 532 411 10 13

2.El Ev ve Büro Eşyalarınız Mobilya,Beyaz Eşya,

LCD, LED,Plazma TV, Bilgisayar,Elektronik

Değerinden,Yerinden,Nakit Alınır – Satılır

İtfaiye Meydanı Çalıkuşu Sokak No:4 Ulus Altındağ/ANKARA

Eryaman İkinci El Eşya Alanlar

Etimesgut ilçesinin hangi semtinde olursanız olun Eryaman Elvankent Ahimesut Bağlıca farketmeksizin bir telefon kadar yakınız bizi aramanız yeterlidir. Eryamandan ikinci el eşya alımında şirketimizle görüşmeden ve fiyat almadan ikinci el eşyalarınızı satmayınız. Ankaranın en eski ve bilinen firması olan Emre Spot İkinci el eşya alımı deyince sektörde en eski ve biline firmadır.

İkinci El Eşya alanlar Ankara Eryaman

whatsap-banner-1024x131 Eryamanda İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Ankara Eryaman

Eryaman’da ikamet ediyorsunuz ve yeni eşyalara ihtiyacınız var. Evde yada iş yerinde boşa çıkan 2.el olan mobilyalarınız (2.el eşyalarınız) artık işinize yaramıyor ise onları elden çıkarmnız gerekiyor demektir. İşte bu durumda da imdadınıza Ankara Eryamandan İkinci El Eşya Alanlar olarak Emre Spot en seri şekilde hizmet ile yetişmektedir. Eşyalarınızı alırken temel kriterler arasında kullanılmış ise eşyalarınızı en fazla 7-8 yılı aşmamış olması size avantaj sağlayacaktır, çok yıpranmamış ve kullanılabilir durumuda olan bu tip eşyalarınızı evinizden gelerek alıyoruz. Eğer eşyalar 10 yılı aşmış ise bu durumda ürün resimleri detaylı incelenmeli yada bizim tarafımızdan gelinip bakılmalıdır. 10 yılı aşmış eşyalar aşırı yıpranma ve eskime durumunda olduğundan alım satım işlemi yapılamamaktadır.

İkinci El Eşya Eryaman

Emre Spot olarak biz Eryamandan İkinci el eşya alımı ve satımı yapıyoruz. Sizlerde evinizdeki yada iş yerinizdeki ikinci el eşyalarınızı satmak istiyorsanız hemen yapmanız gereken bizi aramak. Emre spot ikinci el eşya alanlar Eryaman denince eşyalarınızın alımında sektöre liderlik eden firmamız adresinize gelerek sizlerin isteklerine göre hareket etmektedir. Telefon ile bizi arayarak yada whatsap ile resm yollayarak iletişim yollarıyla bizlerle iş yerimizde görşme yaparak işletişime geçerseniz satacağınız eşyalara hızlı teklif verebilir ve hızlıca gelip alabiliriz. Satacağınız eşyaların mobilyaların resimlerini çekin ve bize gönderin eşyalarınızı inceleyip fiyatlandırıp hemen sizlere geri dönüş sağlayalım. Satcağınız İkinci el ve Sıfır eşyalarınızı Etimesgut Eryaman da en iyi fiyatlarlar satma imkanını yakalayın. İkinci El Eşya Eryaman Ankara

Eryamandan İkinci el mobilya, İkinci El Antika Halı, İkinci El Yatak Odası, İkinci El Geç Odas, İkinci El Oturma Grupları, ikinci el beyaz eşya ve ikinci el büro ofis mobilyalarınızı değerinden ve yerinden alarak sizlere nakit ödemesini yaparak Başkentte en iyi hizmeti veriyoruz.İster Spot sıfır olsun istersenizde İkinci el olsun tüm satacağınız eşyalarınızı bize sormadan elden çıkarmayın.

Rating Form ID 1 does not exist!

Bu gönderiyi paylaş


Open chat
Call Now Button