Ankara İkinci El Halı Alanlar

Ankara İkinci El Halı Alanlar

İkinci El ve Antika Halı Alanlar

Sektördeki 30 yılı geçkin tecrübe ve uzmanlığın bir arada olduğu birikim ike satmak istediğiniz tarihi değeri olan antika halılarınızı el dokuma halıları ve 2.el halılarınızı satın alıyoruz. Eskilerden kalan sizin için önemli olan yada maddi imkanlardan dolayı satmak zorunda kaldığınız eski halılarınız kıymetini bilen bir firma ileticaret yaparak değerinden satmak isteyeceksiniz ve elbette ki bu sizin en doğal hakkınızdır. Emre  Spot olarak biz inanın İkinci El Halı Alanlar denildiğinde alanında çok titiz davranarak satacağınız halılarınızı uzmanca inceleyerek satın alarak ve halınıza sizin kadar değer verecek başka bir inasanın satın almasını sağlıyoruz.

Bize sormadan 2.el ve antika halınızı satmayın

El Dokuma Halı Alanlar

Ankara’da el halısı alanlar denince eninde sonunda bizim ile iletişime geçecek ve en iyi şekilde kaliteli hizmet alarak işlerinizi halletmeye yardımcı olabilmeyi umuyoruz. Satmak istediğiniz antika halılarınız için lütfen bizi aramaktan ve aklınıza takılanları sormaktan çekinmeyiniz. Firmamız bir çok şekilde size yardımcı olabilmektedir. İsterseniz hemen bu konunun altında bulunan iletişim formu aracılığı ile satmak istediğiniz halılar hakkında bize biraz deya verebilir ve unutmadan sylemek istiyorum konuya muhakkak telefon numaranızıda ekleyin, numaranız asla 3. şahızlarla paylaşımaz ve hemen silinir, daha sonra biz sizi arayalım ve siziz ile konuşalım ve zahmetsiz bir şekilde işlemlerinize yardımcı olalım.

Antika Halı Satmak İstiyorum

Antika halı satmak ve antika eşya satmak artık öyle tahmin ettiğiniz kadar zor değil. Telefonlarda bulunan popüler whatsapp uygulaması ile seri bir şekilde fiyat veriyoruz. Yapmanız gereken oldukça kolay,  whatsapp numaramıza 0 532 411 10 13 satmak istediğiniz antika halıları, ısparta halısı, ladik halısı, iran halısı, bünyan halısı ve diğer tarihi değere sahip olan vee antika eşyalarınızın resimlerini yollayın, tecrübeli personelimiz ürününüzü inceleyip size hemen en net fiyatı versin.

Bizden fiyat almadan halılarınızı elden çıkarmayınız!

Rating Form ID 1 does not exist!

Bu gönderiyi paylaş

Open chat
Call Now Button