Akköprü 2.El Eşya Alanlar – Akköprü Spotçu

Akköprü 2.El Eşya Alanlar – Akköprü Spotçu

Akköprü 2.El Eşya Alanlar

Akköprü, Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde, Varlık mahallesinde bulunur. ANKAmall alışveriş merkezinin karşısındadır ve 1997 yılında açılan Ankara metrosu’nun 1. aşamasının 12 durağından birinin önünde bulunur. Metronun 12 istasyonundan biri Akköprü olarak adlandırılmıştır. İstasyon hemzemin olup İvedik istasyonuna 1689, Atatürk Kültür Merkezi istasyonuna 1158 metre uzaklıktadır

2.El eşya alanlar Akköprü araması sonucunda size Çankaya ilçesinde ve çevresinde en iyi Akköprü spotçu hizmeti sunacak firma Emre Spot dur.  Bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliğik kullanılmış ve sıfır eşyalarınızı satarken ürünlerinizi  2.El piyasasındaki belirlenen en iyi değerden alıyor olmamız ve tabiki hızlı bir şekilde taşıma nakliyat yapıp anında peşin pşaral paranızı ödeme yapmamızdır.

whatsapp_baner Akköprü 2.El Eşya Alanlar - Akköprü Spotçu

İkinci El Eşya alanlar Ankara Akköprü

Firmamız Ankarada ikinci el eşya sektöründen 40 yılı aşkın süredir hizmet vermekte ve siz değerli müşterilerimiz için Akköprü ikinci el eşya alanlar olarak da hızlı güvenilir hizmeti ayağınıza bir telefon ile getirmektedir.

Akköprü Spotçu

Akköprü Spotçu dediğiniz de de bizimle gönül rahatlığı ile iletişime geçebilirsiniz. Spotçu olarak Emre Spot size satmak istediğiniz tüm spot ve 2.el eşyalar için yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken oldukça basit hemen bizi 0 532 411 10 13 numaramız ile arayarak yada whatsapp ile resim yollayarak fiyat alabilirsiniz.

Rating Form ID 1 does not exist!

Bu gönderiyi paylaş


Open chat
Call Now Button