Emek 2.El Eşya Alanlar – Emek Spotçu

Emek 2.El Eşya Alanlar – Emek Spotçu

Emek İkinci El Eşya Alanlar

Çankaya ilçesinin güzide semtlerinden biri olan Emek ‘te ikamet eden Ankara’lı müşterilirimizin Çankaya ikinci el eşya alanlar olarak Emek ve çevresinden 2.el eşyaları spot sıfır eşyaları mobilyaları beyaz eşya ve elektronik eşyalarını satın almak için haftanın 7 günü hizmet veren bir firmayız.Emek 2.El Eşya Alanlar , 2.el mobilya, 2.el beyaz eşya, Antika halı kilim mobilya, Elektronik eşya ve Emek Spotçu olarak sıfır eşya mobilya beyaz eşya alanlar olarak emrinizdeyiz.

emre-spot Emek 2.El Eşya Alanlar – Emek Spotçu

Emek Spotçu

Emek ‘te spotçu arayan müşterilerimiz için hizmete hazırız. Bu civardan kullanılmış ve ikinci el durumunda olan eşyalarınızı en hızlı şekilde satmanın ve nakiit paraya dönüştürmenin en hızlı yolu Emre Spot’tur.

İkinci El Eşya Emek

2.El eşya işinde 30 yılı aşkın tecrübemiz ile hizmet veriyoruz. Elbette 2.el olarak bahsi geçiyor ama spotçu dediğiniz de sıfır olan eşyalarınızı da değerinden alıyoruz. Yani Kısacası hem ikinci el hemde sıfır ürünlerinizi satmak istediğiniz an Ankara’nın neresinde olursanız olun, mesafe farketmeksizin gelip adresinizden 0532 411 10 13 numaramıznda bir telefon ile nakit ödeme garantisiyle eşyalarınızı satın alıyoruz. İsterseniz parça parça, örneğin salon takımı içerinde sadece koltuk takımını satmak isteyebilir, yada yemek odası takımını satabilir, istersenizde komple eşya alanlar olarak tüm ev eşyalarınızı ofisinizi büronuzu nakit ödeme ile satın alabiliriz. Adan Zye ne varsa satabilir yada dediğimiz gibi parça parça eşya, mobilya, beyaz eşya, ankastreler, elektronik eşyalar gibi bir çok ürünü elden çıkarmak için bizi Emre Spot’u arayabilirsiniz.

whatsapp_baner Emek 2.El Eşya Alanlar – Emek Spotçu

Whatsapp ile 2.El Eşya Satmak

İsterseniz de hiç arama yapmadan kimse ile konuşmadan Whatsapp hattımız olan 0532 411 10 13 numara üzerinden satacağınız 2.el ve sıfır eşyalarınızın resimlerini bize atarak anında net fiyat alabilirsiniz. Resim atarken dikkat etmeniz gereken ürünlerin farklı açılardan bir kaç resmini yollamanız, elektronik beyaz eşya ve tv bilgisayar koşu bandı gibi cihazlarda mutlaka marka model numarasını bildirmelisiniz. Böylece net doğru fiyatı verebilir ve tüm uyuşmazlıkların önünde geçebiliriz.

Rating Form ID 1 does not exist!

Bu gönderiyi paylaş


Open chat
Call Now Button